ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНО-МАРКЕТИНГОВОЇ АКЦІЇ

«НА СЕРВІС ЗАВІТАЙ – САМОКАТ ВИГРАВАЙ»

(далі – «Правила» та «Акція»)

1. ЗАМОВНИК, ВИКОНАВЕЦЬ

1.1. Замовниками Акції є:
- ТОВ «АВТОГРАД ОДЕСА» (код ЄДРПОУ 42721146, місцезнаходження: Україна, 65080, Одеська обл., місто Одеса, ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, будинок 55).
1.2. Організатором і Виконавцем Акції є ТОВ «АВТОГРАД ОДЕСА» (код ЄДРПОУ 42721146, місцезнаходження: Україна, 65080, Одеська обл., місто Одеса, ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, будинок 55) , в особі директора Кавуна Ігоря Васильовича, що діє на підставі Статуту. Засоби зв’язку з Організатором: тел. +38 (048) 705 9955, е-mail: marketing.autograd.od.ua


2. ПЕРІОД І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводиться в період: з 9 год. 00 хв. 04.08.2022 р. до 18 год. 00 хв. 04.09.2022 р. (включно).
2.2. Акція діє в Сервісних Центрах (територія проведення Акції):
- ТОВ «АВТОГРАД ОДЕСА» - місто Одеса, Люстдорфська дорога, будинок 55.
2.3. Дата та час проведення розіграшу та визначення Переможців – 10.09.2022 о 12 год. 00 хв.
2.4. Місце проведення розіграшу, підсумки та оголошення результатів: буде визначено Організатором додатково.

3. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

3.1. Інформування щодо умов Акції проводиться:
3.1.1. Безпосередньо в Сервісному центрі в якому діє Акція (п. 2.2 цих Правил).
3.1.2. Шляхом розміщення Правил Акції на сайтах: http://peugeot-service.od.ua, http://peugeot-service.od.ua/action2, http://peugeot-service.od.ua/relu
3.1.3. За допомогою смс – розсилки через VIBER та розсилки електронних листів.
3.1.4. Шляхом розповсюдження Правил через мережу Інтернет, в тому числі шляхом розповсюдження через сторінки в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/autogroup.odesa, https://www.facebook.com/autogroup.od.
Instagram: https://www.instagram.com/autogroup.odessa/
Шляхом розповсюдження друкованої продукції.

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

4.1. Учасниками Акції можуть бути будь-які дієздатні фізичні особи - громадяни України, які досягли 18 років, проживають на території України (окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу), та якими виконано всі дії, необхідні для участі в Акції зазначені в цих Правилах.
4.2. Учасниками не визнаються, та не мають права брати участь в Акції: неповнолітні особи; недієздатні та обмежено дієздатні фізичні особи; співробітники та представники Замовників, Організатора, Партнерів Акції, будь-яких інших підприємств, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції, їхні родичі першого та другого ступеня споріднення (чоловік, дружина, діти, рідні брат, сестра, мати, дід, бабуся).
4.3. Обмеження щодо участі в акції можуть бути змінені Організатором протягом строку дії Акції.5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

5.1. Для того, щоб взяти участь в Акції, будь-якій особі, яка відповідає вимогам п.4.1 цих Правил, необхідно:
5.1.1. В період строку дії Акції (згідно п.2.1 цих Правил), звернутись до будь-якого з Сервісних центрів перелічених в п.2.2 цих Правил, та придбати послуги з технічного обслуговування чи ремонту легкового Автомобілю марки PEUGEOT.
5.1.2. Пройти реєстрацію Учасника шляхом заповнення та подачі Анкети одним з нижче перелічених способів:
- у сервісному центрі в якому діє Акція;
- онлайн за допомогою чат - боту;
- онлайн на офіційному сайті Замовника у якого було придбано послугу з технічного обслуговування чи ремонту легкового Автомобілю марки PEUGEOT.
5.1.3. Для реєстрації необхідно заповнити свої дані:
- Прізвище Ім’я По-батькові;
- Номер мобільного телефону;
- Унікальній код для участі в розіграші зазначений на заказ-наряді та/або Акті виконаних робіт які видаються клієнту на підтвердження придбання послуги розвал-сходження легкового Автомобілю в Сервісному центрі в якому діє Акція;
- підтвердження ознайомлення і згоди з цими Правилами;
- згода на збір, обробку, розповсюдження та/або передачу власних персональних даних на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних».
* Учасник має право зареєструвати необмежену кількість унікальних кодів з заказ-нарядів та/або Актів виконаних робіт.
5.2. Виконання особою відповідних умов, зазначених в пункті 5.1 цих Правил, визнається заявкою на участь в Акції (далі – Заявка), і особа автоматично стає Учасником Акції. За підсумками здійснення таких дій, договір між особою і Організатором на участь в Акції вважається укладеним, а така особа визнається Учасником Акції і стає претендентом на отримання Заохочень, зазначених в Розділі 6 цих Правил. Відомості про Заявки вносяться в автоматичний єдиний реєстр заявок (далі – Реєстр), в якому Заявкам присвоюється порядковий номер. Порядкові номери Заявок є цілими числами, присвоюються в порядку зростання, починаючи з цифри 1 один), без пропусків, в залежності від часу надходження Заявки Організатору.
5.3. У розіграші беруть участь Унікальні коди з заказ-нарядів та/або Актів виконаних робіт. Під Унікальним кодом мається на увазі комбінація цифр складена спеціалістом Сервісного центру документу (заказ-наряд, Акт виконаних робіт). Визнаються некоректними, не враховуються і не допускаються до участі в розіграші вигадані Унікальні коди заказ-нарядів/Актів виконаних робіт; Унікальні коди заказ-нарядів/Актів виконаних робіт з допущеними помилками/описками; оформлені та/або отримані Організатором заказ-наряди/Акти виконаних робіт раніше дати початку/пізніше дати закінчення строку дії Акції; не завершені та не оплачені Учасником послуги розвал-сходження легкового Автомобілю на момент закінчення строку дії Акції.
5.4. Учасники зобов’язуються зберегти оригінали заказ-нарядів/Актів виконаних робіт, які зареєстровані для участі в Акції, до моменту завершення проведення розіграшу Заохочень та оголошення результатів розіграшу.

6. ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ

6.1. Під Заохоченням мається на увазі право на пільгову купівлю Заохочення за спеціальною акційною ціною – в розмірі 1,20 грн. (одна гривня двадцять копійок) за одне Заохочення, крім Головного Заохочення.
6.2. Всього 1 (один) Заохочень Акції, з яких: головне Заохочення Акції: електросамокат Like.Bike X5 AWD. Вага пристрою - 32 кг, Допустиме навантаження -120 кг, максимальна швидкість до 60 км/год, потужність мотора - 1000 Вт х 2, запас ходу -до 60 км, ємність батареї - 1008 ВтЧ.
6.3. Кількість Заохочень обмежена кількістю, визначеною в п. 6.2 цих Правил. Вартість та інші параметри і характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора і можуть не співпадати з очікуванням Учасників. Заохочення Акції можуть відрізнятися від їх зображень у рекламних матеріалах (друкованих, Інтернет, і т.п.).
6.4. Заохочення Акції може бути отримано Учасником Акції, який отримав право на отримання такого Заохочення за результатами проведеного розіграшу, тільки за умови виконання всіх без винятку вимог цих Правил.
6.5. Заохочення не підлягають обміну, поверненню, і не можуть бути замінені грошовим еквівалентом.
6.6. Переможець розіграшу не може передавати своє право на отримання Заохочення третім особам, передавати таке право у спадщину чи за Договором дарування третім особам.
6.7. Заохочення можуть бути отримані Переможцями розіграшу тільки на умовах, визначених цими Правилами.
6.8. Оподаткування вартості Заохочення здійснюється Організатором відповідно до чинного законодавства України.

7. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

7.1. Акція передбачає 1 (один) розіграш серед всіх зареєстрованих Учасників Акції на визначення Переможців розіграшу які отримують право на пільгову купівлю однієї одиниці Заохочення за спеціальною акційною ціною – в розмірі 1,20 грн. (одна гривня двадцять копійок), крім Головного Заохочення.
7.2. Визначення Переможців розіграшу проводиться у присутності незалежної комісії шляхом випадкового розподілу чисел серед всіх зареєстрованих Учасників за допомогою незалежного онлайн-сервісу системи https://www.random.org/ (мається на увазі визначення Переможців розіграшу шляхом зашифрованого алгоритму системи випадкового вибору із зазначенням телефонів Учасників). Проведення розіграшу, визначення і публікація Переможців буде вестись онлайн трансляцією на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі FACEBOOK за посиланням - https://www.facebook.com/autogroup.od та на сайті http://autogroup.od.ua/
7.3. Розіграш Заохочень проводиться методом генерування випадкових чисел в порядку зростання, на підставі яких буде визначено Переможців серед зареєстрованих Учасників для кожного Заохочення окремо, а саме:
- Переможець під номером 1 (далі – Головний Переможець) отримує право на пільгову купівлю Головного Заохочення - електросамокату Like.Bike X5 AWD, на умовах, визначених в пункті 8.1 цих Правил;
7.4. По результату Розіграшу, уповноважений Представник Організатора після оголошення результатів Розіграшу під час онлайн трансляції, за допомогою телефонного зв’язку згідно з даними, що були вказані особою при реєстрації до участі в Акції зв’язується з Учасником Акції під номером 1 для оголошення результату розіграшу і визначення його Головним Переможцем.
7.5. Якщо під час проведення прямої трансляції розіграшу у відповідь на телефонне повідомлення уповноваженого Представника Організатора за вказаним при реєстрації номером мобільний оператор повідомляє, що цей номер не обслуговується або не є дійсним, такий Учасник Акції втрачає право на отримання Головного Заохочення, а його дані вилучаються з загального переліку Учасників Акції і він не бере участі в подальшому розіграші. За таких обставин Представник Організатора проводить повторний розіграш Головного Заохочення Акції, та одразу під час проведення прямої трансляції телефонує наступному Учаснику Акції, що за результатом повторного розіграшу має право на отримання Головного Заохочення.
7.6. Якщо під час проведення прямої трансляції розіграшу у відповідь на телефонне повідомлення уповноваженого Представника Організатора за вказаним при реєстрації номером мобільний оператор повідомляє, що з абонентом відсутній зв’язок, або абонент знаходиться поза зоною досяжності, або чути довгі гудки і абонент не відповідає на телефонний дзвінок під час з’єднання, Представник Організатора повторно зв’язується з Учасником Акції під номером 1 за допомогою телефонного зв’язку згідно з даними, що були вказані ним при реєстрації до участі в Акції. Якщо за результатами 3 (трьох) спроб поспіль Представнику Організатора не вдалося зв’язатись з Учасником розіграшу за вказаним ним телефонним номером, він втрачає право на отримання Головного Заохочення. При цьому, Головний Переможець вважається таким, що відмовився від отримання Головного Заохочення і не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації. За таких обставин Представник Організатора проводить повторний розіграш Головного Заохочення Акції, та одразу під час проведення прямої трансляції телефонує наступному Учаснику Акції, що за результатом повторного розіграшу має право на отримання Головного Заохочення.
7.7. Розіграш головного Заохочення продовжується доти, поки Учасник розіграшу, що має право на отримання Головного Заохочення не відповість на телефонний дзвінок. У випадку, якщо він не відповідає, одразу ж проводиться новий розіграш доти, поки остаточно не визначиться Учасник Акції, що має право на отримання Головного Заохочення.
7.8. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість зв’язку з Переможцем розіграшу, якщо при реєстрації до участі в Акції контактні дані Учасника були вказані не вірно, або змінилися, телефон Переможця заблокований або недоступний.
7.9. Результати процедури визначення Переможців розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор Акції гарантує об’єктивність проведення процедури розіграшу Заохочень.
7.10. Повний перелік Переможців розіграшу буде опубліковано на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі FACEBOOK за посиланням - https://www.facebook.com/autogroup.od 11.09.2021 року, крім цього, починаючи з 11.09.2021 р. Переможці розіграшу будуть повідомлені про результати Представником Організатора за допомогою телефонного повідомлення за даними, які були вказані особою при реєстрації до участі в Акції.
7.11. Організатор не несе відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції та розіграшу, за роботу інтернет-сайтів, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку.
7.12. Організатор не несе відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в тому числі інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.
7.13. Організатор не несе відповідальності щодо будь-яких суперечок щодо Заохочення Акції. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями розіграшу та прав на отримання Заохочення Акції. Організатор не несе відповідальності за визначення прав сторін в будь-яких суперечках.

8. ПОРЯДОК ТА ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

8.1. 8.1. Переможець Акції, який отримав право на пільгову купівлю Головного Заохочення - електросамокату Like.Bike X5 AWD. Вага пристрою - 32 кг, Допустиме навантаження -120 кг, максимальна швидкість до 60 км/год, потужність мотора - 1000 Вт х 2, запас ходу -до 60 км, эмність батареї - 1008 ВтЧ.
, повинен протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати проведення розіграшу та оголошення результатів Акції звернутись до Організатора для отримання Головного Заохочення.
8.2. Головне Заохочення Акції - електросамокат Like.Bike X5 AWD. Вага пристрою - 32 кг, Допустиме навантаження -120 кг, максимальна швидкість до 60 км/год, потужність мотора - 1000 Вт х 2, запас ходу -до 60 км, эмність батареї - 1008 ВтЧ.
8.2.1. Головному Переможцю за ціною 1,20 грн. (одна гривня 20 копійок) в Автоцентрі ТОВ «АВТОГРАД» за адресою: місто Одеса, Люстдорфська дорога, будинок 55, шляхом оформлення Договору купівлі-продажу який укладається між Фізичною особою - уповноваженою Організатором на придбання електросамокату (Продавець) та Головним Переможцем (Покупець).
8.2.2. Всі витрати на оформлення Договору купівлі-продажу бере на себе Організатор.
8.3. Переможці Акції, які отримали право на пільгову купівлю Додаткових та Стимулюючих Заохочень, повинні протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати опублікування результатів розіграшу на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі FACEBOOK звернутись до Організатора для отримання Заохочень.
8.4. Для отримання Заохочення, Переможець розіграшу зобов’язаний надати Організатору наступні документи: оригінали паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду, оригінал заказ-наряду/Акту виконаних робіт на придбання послуги згідно підпункту 5.1.1 пункту 5.1 цих Правил.
8.5. Переможець розіграшу зобов’язаний підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням Заохочення.
8.6. Організатор не несе відповідальності за подальше використання Заохочення, за його якісні та технічні характеристики, за можливість його використання, а також за виявлені в процесі використання недоліки.
8.7. Правилами Акції не передбачено зберігання незатребуваного Заохочення Акції. Всі заохочення, повинні бути отримані Переможцями розіграшу в строк, визначений пунктами 8.1 та 8.2 цих Правил.
8.8. Організатор не несе відповідальність за неотримання Переможцями розіграшу своїх Заохочень з будь-яких причин, в тому числі через невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов’язків Учасниками Акції, передбачених цими Правилами, в тому числі при настанні обставин непереборної сили (форс-мажор).
8.9. Заохочення, яке залишилось незатребуваним в зв’язку з тим, що Переможець не виконав умови цих Правил, використовуються на розсуд Організатора.
8.10. Організатор має право відмовити у видачі Заохочення Переможцю розіграшу, який не виконав умови, необхідні для отримання Заохочення, згідно з цими Правилами.

9. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА ТА УЧАСНИКІВ АКЦІЇ

9.1. Учасник має право:
9.1.1. Отримувати інформацію про терміни і умови проведення Акції;
9.1.2. Отримувати відомості про Організатора Акції;
9.1.3. Отримати Заохочення Акції в разі визнання Переможцем розіграшу відповідно до цих Правил.
9.2. Учасник зобов’язується:
9.2.1. Дотримуватись цих Правил, в тому числі виконувати всі дії, пов’язані з участю в Акції, у встановлені цими Правилами строки;
9.2.2. Самостійно нести всі витрати, пов’язані з участю в Акції, та отриманням Заохочення;
9.2.3. Нести інші зобов’язання, передбачені цими Правилами та чинним законодавством України;
9.2.4. Не приймати участь в Акції в разі незгоди з цими Правилами.
9.3. Організатор має право:
9.3.1. Протягом періоду проведення Акції вносити зміни до чинних Правил з розміщенням інформації про внесення будь-яких змін до цих Правил на сайтах http://autogroup.com.ua/,http://peugeot-service.od.ua/relu, на сторінках в соціальних мережах зазначених в підпункті 3.1.4 пункту 3.1 цих Правил, та в місцях проведення Акції.
9.3.2. Не вступати в письмові переговори або будь-які інші контакти з Учасниками Акції за винятком випадків, передбачених цими Правилами.
9.3.3. Запитувати у Учасників Акції необхідну інформацію і документи у випадках, передбачених цими Правилами, а також інші документи необхідні для надання державним органам.
9.3.4. Відмовити Учаснику акції або Переможцю розіграшу у видачі Заохочення в разі встановлення факту недотримання цих Правил.
9.4. Організатор зобов’язується:
9.4.1. Дотримуватися цих Правил, в тому числі виконувати всі дії, пов’язані з проведенням Акції, у встановлені цими Правилами строки;
9.4.2. Забезпечити проведення Акції відповідно до цих Правил;
9.4.3. Використовувати дані Учасників Акції отримані в ході проведення Акції виключно на умовах, визначених цими Правилами.
9.4.4. Видати Переможцям розіграшу Заохочення в порядку та строки, передбачені цими Правилами.
9.4.5. Забезпечити інформування Учасників Акції про Правила їх проведення, а також про результати проведення розіграшу в порядку, передбаченому цими Правилами.

10. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Участь в Акції (у вигляді дій, направлених на реєстрацію Учасником та прийняття участі в розіграші Заохочення) автоматично означає факт ознайомлення, повну та безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та від отримання Заохочення,
10.2. Кожна особа, яка прийняла участь в Акції не має права вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації, пов’язаної з участю в Акції.
10.3. Беручи участь в Акції (у вигляді дій, що направлені на реєстрацію Учасником та участі в розіграші і отримання Заохочення), кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації, його персональних даних Організатором з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), в зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для передачі інформації на номер телефону, використаний Учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч . рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Всі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/або у зв'язку з Акцією, є власністю Організатора і можуть використовуватися без згоди Учасників Акції та будь-якого відшкодування. Учасник Акції, який став Переможцем і отримує Заохочення, погоджується фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів, без права вимоги будь-якої винагороди (без додаткових виплат). Всі права інтелектуальної власності, що виникають у зв'язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору.
10.4. Кожен Учасник Акції своєю участю в Акції (у вигляді дій, що направлені на реєстрацію участі у розіграші та отримання Заохочення) підтверджує, що він дає свою згоду Організатору на збір, обробку, розповсюдження та/або передачу власних персональних даних на умовах, передбачених Законом України "Про захист персональних даних".
10.5. Організатор не несе відповідальності у разі невиконання своїх зобов'язань внаслідок надання Учасником Акції неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.
10.6. Організатор Акції має право вносити зміни, доповнення до цих Правил та умов Акції, в тому числі має право достроково її припинити. Інформація про внесення змін, доповнень, або дострокове припинення Акції публікується Організатором на інтернет – сайтах http://autogroup.com.ua/,http://peugeot-service.od.ua/relu, на сторінках в соціальних мережах, та розміщуються в місцях проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх публікації та розміщення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.
10.7. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
10.8. Організатор не несе відповідальність за якість товару та їх технічні характеристики, що надається як Заохочення.Html code will be here